Harald Fredriksson oljemålning

438791

HARALD FREDRIKSSON (1902-1973): Interiör, signerad, olja på duk, 46x38 cm

Smärre tryckskador

Tavelvagn 16

Budhistorik (3 bud)

3067532
3067310
3062278

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.