Harald Lindberg oljemålning

438789

HARALD LINDBERG (1904-1976): Segelbåt, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 22x27 cm

Konst, Äldre måleri

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3065126
1 600
3065125
3065124
1 400
3061804
750
3061509
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.