Carl Ryd oljemålning 1945

438787

CARL RYD (1883-1958): Höstlandskap, signerad och daterad -45 cm, olja på pannå, 26x34 cm

Tavelvagn 16

Carl Ryd oljemålning 1945

Budhistorik (5 bud)
3067384
1 600
3060802
1 300
3051683
3050106
3049600

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.