Karmstolar

438782

KARMSTOLAR, 3 st, 1950/60-tal, sitsar i svart konstläder

Slitage

Rum 17

Karmstolar

Budhistorik (2 bud)

3059832
3044089

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.