Pottskåp 1900-tal gustaviansk stil

438779

POTTSKÅP, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets början, fanérade i furu, kannelerade dörrar, höjd 68, 41x33 cm

Ytskador och slitage

Rum 8

Budhistorik (27 bud)
3060119
5 800
3059830
5 600
3060118
5 400
3059830
5 200
3060117
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.