William Nording oljemålning

438778

WILLIAM NORDING (1884-1956), tillskriven, gårdsmotiv, monogramsignerad WN, olja på pannå, 14x17 cm

Fack 20

William Nording oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3067270
600
3066066
550
3062040
500
3064050
500
3062040
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.