Lennart Nilsson fotografi

438775

LENNART NILSSON (född 1922): "Testosteron", signerad och daterad Lennart Nilsson -73, c-print monterat på pannå, 60x43 cm

Slitage, främst längs med kanternat, repor

Konst, Fotografi

Fack 43

Lennart Nilsson fotografi

Budhistorik (14 bud)
3058637
3058573
3058573
3043348
3058570

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.