Jürgen von Konow oljemålning

438774

JÜRGEN VON KONOW (1914-59): Fiskare vid strömparterren, signerad v. Konow, olja på pannå, ca 45x37 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 32

Jürgen von Konow  oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3065812
5 000
3065809
4 800
3065797
4 600
3065791
4 400
3065786
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.