Vitrinskåp

438773

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, höjd ca 175, 68x35 cm, nyckel finns

Hyllplan saknas, färgbortfall, skador, senare bemålning

Ändringar/tillägg
Nyckel samt beslag finns att avähmta vid Utlämningen

Rum 7

Vitrinskåp

Budhistorik (35 bud)
3050015
8 600
3060231
8 400
3050015
8 200
3060223
8 000
3050015
7 800

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.