Sekretär 1700-tal

438771

SEKRETÄR, 1700-tal, ek, höjd 100, 100x53 cm, 2 nycklar finns

Skador, ett lås saknas

Sekretär 1700-tal

Budhistorik (20 bud)
3058363
4 400
3059215
4 200
3058363
3059201
3 800
3058363
3 600

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.