Ilmari Tapiovaara modell Fanett T%%

438767

ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett T55", stolar, 4 st, Edsbyverken, brännmärkta, sitsar i teakfaner, sitthöjd ca 43 cm

Slitage/repor/fläckar

Rum 21

Budhistorik (16 bud)
3058354
2 400
3058121
3057749
3058112
3057749
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.