Sixten Lundbohm oljemålning

438762

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Stilleben med lökar, signerad Lundbohm, daterad a tergo -34, olja på duk, ca 26x34 cm

Rum 4

Sixten Lundbohm oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3059984
5 200
3059853
5 000
3059853
4 800
3059975
4 600
3059853
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.