Butlers tray mahogny

438761

SOFFBORD, Butlers tray, 1900-talets mitt, massiv mahogny, höjd 48, utfällt 120x90 cm

Bruksslitage

Rum 8

Butlers tray mahogny

Budhistorik (23 bud)
3058671
1 800
3058658
1 700
3058653
1 600
3058651
3058645
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.