Bokhylla 1930/40-tal

438758

BOKHYLLA, 1930/40-tal, faner i alm, höjd 70, ca 28x140 cm

Skiva delvis något blekt

Rum 4

Bokhylla 1930/40-tal

Budhistorik (19 bud)
3051355
1 900
3058983
1 800
3051355
1 700
3058982
1 600
3051355

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.