Trento Longaretti, Vecchio con mantello rosso

438748

TRENTO LONGARETTI (Italien, född 1916): Vecchio con mantello rosso e bambino, signerad T Longaretti och på baksidan daterad -76, olja på duk, 70x50 cm.
Signerad bok medföljer.

UTSTÄLLD
Galleria l'approdo, Turin, 1976, katalognr 25

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
3068993
10 000
3063535
9 200
3054840
9 000
3054835
8 000
3054827
7 000

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.