Georg Suttner oljemålning

438741

GEORG SUTTNER (1922-2014): "Badande kvinna", signerad Suttner, olja på duk, ca 25x20 cm; oramad

Kundcenter

Georg Suttner oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3057934
2 600
3057904
2 400
3057904
1 800
3057932
1 700
3057904
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.