Georg Suttner oljemålning

438738

GEORG SUTTNER (1922-2014): "När snön smälter", signerad Suttner, olja på duk, ca 23x25 cm; oramad

Kundcenter

Georg Suttner oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3057958
3 200
3058517
3057958
2 800
3058514
2 600
3057958

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.