Figurin brons 1800-tal

438736

FIGURIN,1800-talets andra hälft, kallbrons, i form av flicka med solfjäder, på stensockel, längd 15 cm

Konst, Skulpturer, Metall, Brons

Figurin brons 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
3059124
3059130
1 400
3059124
1 300
3059128
3059124

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.