Henning Mankell etsningar

438729

JACQUES CALLOT (1952-1635): ur Les misères et les malheures de la guerre, etsningar, cirka 18,5x9 cm; oramade

Proveniens: Henning Mankell

Geijersgatan 14, Göteborg

Henning Mankell etsningar

Budhistorik (19 bud)
3101787
3101746
3099809
1 600
3099808
3099807
1 400

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.