Karin Fryxell akvarell

438710

KARIN FRYXELL (1911-2003): Fullmåne, signerad Karin Fryxell, akvarell, 35x29 cm

Fack 32

Karin Fryxell akvarell

Budhistorik (2 bud)

3067662
3066692

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.