Roberto Matta färgetsning

438709

ROBERTO MATTA (Chile,1911-2002): ur "Les Oh! Tomobiles" (plansch 6 Sabatier 310), signerad Matta, färgetsning, 77/100, 41x55 cm, i lådram

Tavelvagn 32

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (29 bud)
3058893
3058228
3 800
3058891
3 800
3058228
3 600
3058225
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.