Erik Juselius Eckerö 1948 oljemålning

438703

ERIK JUSELIUS (Finland, 1891-1948): Motiv från Eckerö, signerad och daterad Erik Juselius, 48, olja på duk, 47x56 cm

Budhistorik (16 bud)
3067015
5 000
3067011
4 800
3067013
4 800
3067011
4 600
3067004
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.