Axel Sjöberg akvarell

438700

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Kolonistugor i snö, signerad och daterad Axel Sjöberg -33, akvarell, ca 22x30 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 26

Axel Sjöberg akvarell

Budhistorik (22 bud)
3065759
3065814
3065759
1 700
3064642
1 600
3062732

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.