Aristide Maillol

438697

ARISTIDE MAILLOL (Frankrike, 1861-1944): efter, "Verve", färglitografi från1939, monogramsignerad i trycket, ca 34x25 cm

Fack 31

Aristide Maillol

Budhistorik

2017-02-08 kl 13:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.