William Nording oljemålning

438695

WILLIAM NORDING (1884-1956), tillskriven, kvinna i trädgård, monogramsignerad och daterad WN -42, 27x21 cm

Fack 29

William Nording oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3065112
3051088
750
3053447
700
3051088
650
3053359
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.