Willam Nording oljemålning

438685

WILLIAM NORDING (1884-1956): Örlogshamn, signerad W. Nording, olja på pannå, 26x35 cm

Fack 29

Willam Nording oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3066230
850
3065109
3065109
550
3066226
500
3065109
450

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.