Stolar 1800-tal

438684

STOLAR, 1 par, 1800-talets slut, mahognyfanér, på hjul, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 2

Stolar 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
3059422
900
3059354
850
3059420
850
3059354
3059419
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.