Harald Lindberg oljemålning

438670

HARALD LINDBERG (1904-1976): "Vårkväll i staden", signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 27,5x36 cm

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (34 bud)
3066293
6 200
3066276
6 000
3066292
6 000
3066276
5 800
3066291
5 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.