Maximilien Luce akvarell

438667

MAXIMILIEN LUCE (Frankrike 1858-1941): Bron, signerad Luce, akvarell, 26x32 cm

Fack 41

Maximilien Luce akvarell

Budhistorik (26 bud)
3066756
6 200
3066754
6 000
3066747
5 800
3066460
5 600
3066746
5 600

Slutpris SEK:
6 200
591 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.