Angelica Wiik

438665

ANGELICA WIIK (född 1960): "Stockholmsnatt", signerad Angelica Wiik, 272/290 färglitografi med glitter, ca 86x59 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Angelica Wiik
Budhistorik (22 bud)
3056793
3 200
3056210
3056185
2 800
3051546
2 600
3048389
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.