Brickbord Louis XV-stil

438652

BRICKBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, löstagbar bricka, bemålat, höjd 64, 74x59 cm

Slitage, färgbortfall, ett lagat handtag

Rum 3

Brickbord Louis XV-stil

Budhistorik (27 bud)
3058883
4 200
3058945
3058883
3 800
3058938
3 600
3058883
2 400

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.