Gunnar Torhamn

438632

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): (2) Modellstudier, skisser, 57x33 resp 59x44 cm

Slitage, skador, revor

Konst, Teckningar

Rum 9, Vagga 4

Gunnar Torhamn

Budhistorik (1 bud)

3049233
2017-02-03 22:48:40

2017-02-07 kl 19:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.