Ilka Pärni

438621

ILKA PÄRNI (född 1959): Komposition, signerad och daterad I. Pärni 2008, färglitografi, numrerad 116/285, ca 60x10,5 cm

Kundcenter

Ilka Pärni

Budhistorik (3 bud)

3057490
3053475
3040702

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.