Arne Jacobsen

438620

ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 2 st., modell 3100, 1950/60-tal, märkta FH Danmark, svartlackerade, trebent underrede i stål, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 8

Arne Jacobsen

Budhistorik (19 bud)
3057900
2 600
3055762
2 400
3055564
3055541
3055535
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.