Oidentiferad konstnär oljemålning

438619

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): "Winter", olja på duk, signerad Dario Lari, 92x56 cm

Nederkant med mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Budhistorik (17 bud)
3056287
4 400
3056291
4 400
3056287
4 200
3056286
3056285
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.