Olle Andersson stolar

438618

OLLE ANDERSSON, stolar, 4 st, för Klaessons Möbler 1900-talets senare del, ryggstöd i formpressad bok, svärtade ben, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 3

Olle Andersson stolar

Budhistorik (4 bud)

3057609
550
3056030
500
3056030
3050783

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.