Uppsats nysilver

438615

UPPSATS, nysilver, med glasinsats, märkt O-H Lagerstedt Eskilstuna, höjd 28, diameter 26 cm

Nagg och slitage

Diverse, Metall

Monter 30

Uppsats nysilver

Budhistorik (10 bud)
3056612
750
3055725
700
3056611
650
3055725
600
3056610
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.