F & Goebel babydocka

438611

F & W GOEBEL BISKVI BABYDOCKA, 1910-20-tal, huvud märkt "GW under krona, B5-4 3/4, Germany", öppen mun med 2 tänder, fasta blå ögon, blond syntetperuk, femdelad babykropp i massa, klädd i vit spetskänning, längd ca 40 cm

Ögon fastsatta senare, senare peruk, löst strängad, kroppen med skador

Diverse, Leksaker

Monter 30

F & Goebel babydocka

Budhistorik (3 bud)

3053845
3052541
3040459

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.