Matbord engelsk stil

438595

MATBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérad i mahogny, fotavslutningar i mässing, 2 iläggsskivar ā 55 vardera, höjd 72, 133x93 cm

Ytskador och slitage

Rum 13

Matbord engelsk stil

Budhistorik (4 bud)

3059971
450
3059622
3045103
3044901

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.