Fritz Lindström oljemålning

438592

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962), Vinterstudie, signerad Fritz Lindström, daterad 19, olja på pannå, ca 24x17,5 cm

Fritz Lindström oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3064178
7 600
3064176
7 400
3064167
7 200
3064165
7 000
3064156
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.