Harald Lindberg Stockholm oljemålning

438591

HARALD LINDBERG (1904-1976): "Danskens hus på Söder", signerad Harald L, olja på pannå, ca 23x16 cm,

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 23

Budhistorik (18 bud)
3064102
3 400
3064099
3 200
3064098
3064093
2 800
3064093
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.