Willam Nording oljemålning 1954

438590

WILLIAM NORDING (1884-1956): Landskap, signerad och daterad W. Nording 54, olja på pannå, 16x22 cm

Fack 26

Budhistorik (11 bud)
3063731
3063195
3063729
3063195
3051132
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.