Axel Kargel Öland 1948 oljemålning

438585

AXEL KARGEL (1896-1971): Landskap, Öland, signerad A Kargel 1948, olja på duk på pannå, 34x43 cm

Kundcenter

Budhistorik (25 bud)
3063334
24 000
3061214
23 000
3063118
22 000
3061214
21 000
3062317
20 000

Slutpris SEK:
24 000
2 417 EUR, 2 746 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.