Georg Lindström oljemålning

438584

GEORG LINDSTRÖM (1912-2005): Motiv vid Hötorget, Stockholm, signerad och daterad Georg Lindström -53, olja på pannå, ca 54x65 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Georg Lindström oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3056935
3056933
3056930
1 900
3056921
1 800
3056912
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.