Axel Törneman oljemålning

438583

AXEL TÖRNEMAN (1880-1925): "Tvätterskor", signerad och daterad Axel. Törneman, olja på pannå, 21x27 cm

Axel Törneman oljemålning

Budhistorik (33 bud)
3061213
15 500
3063573
15 000
3061213
14 500
3063571
14 000
3061213
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 479 EUR, 1 663 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.