Anita Fröding

438582

ANITA FRÖDING (född 1942): "Efter Racet", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad

Rum 8

Anita Fröding

Budhistorik (45 bud)
3056680
13 000
3054865
12 500
3056679
12 500
3054865
12 000
3056677
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.