Oskar Bergman Stockholm akvarell

438579

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Trappgränd på söder, signerad Oskar Bergman, akvarell, ca 37x26 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Budhistorik (7 bud)
3063713
3063704
1 800
3062744
1 700
3060053
1 600
3054423

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.