Rudolf Persson Slussen 1928 gouache

438577

RUDOLF PERSSON, (1899-1975): "Slussen", signerad och daterad Rudolf Persson 1929, gouache, 26x35 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 32

Budhistorik (14 bud)
3047561
3063425
1 900
3047561
1 400
3049523
1 300
3047561

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.