Harald Lindberg Strandvägen

438572

HARALD LINDBERG (1904-1976): "Strandvägs vår'', signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 51x61 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 16

Harald Lindberg Strandvägen

Budhistorik (7 bud)
3061784
3 800
3049197
3 600
3061783
3 400
3049197
3 200
3047853
2 400

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.