Willam Nording oljemålning

438571

WILLIAM NORDING (1884-1956): Stadsmotiv, signerad och daterad W. Nording -51, olja på pannå, 34x40 cm

Tavelvagn 32

Willam Nording oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3064795
1 600
3063201
3063199
3051670

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.